Düğün haftası, şüphesi düğün telaşının en yoğun olarak yaşandığı dönemdir. Bu dönemde çiftlerde her an bir sıkıntı çıkacak korkusu ve bir şeylerin ters gitme ihtimaline karşı duyulan endişe ön planda olur.

Bundan 15 yıl öncesine kadar gittiğimizde hâlâ stüdyo çekimlerinin olduğunu hatırlıyoruz. Bir zorunluluk hâline gelen bu çekimler dar ve karanlık bir alanda gerçekleşirdi.

Düğün albümü için İstanbul’da bulunan kış çekim mekânlarını öğrenmek istiyorsanız sizler için en popüler çekim alanlarını derledik. Düğünü kışa denk gelenlerin içi biraz buruktur. Soğukta nasıl çekim yapılacak?

Hayatınızın en özel gününde sorunsuz ve mutlu anılar biriktirmeyi amaçlarsınız. Bu isteklerinize kavuşmanın ilk şartı organizasyonların kusursuz olmasıdır.

Düğün öncesi çekimleriniz ve düğün hikâyesi çekimleriniz ömür boyu saklayacağınız en özel anılarınız olacak. Her şey bitecek yalnız onlar kalacak. Zihninizden silinen anılar fotoğraflarda can bulacak. Unuttuklarınızı, uzaklaştıklarınızı fotoğraflar aracılığıyla geçmişten çekip günümüze alacaksınız. Peki, yüzünüzü güldürecek çekimler için neler yapılması gerekiyor?

© Copyright - Bilal Bulut